Her får du møtt våre ansatte i New Generation Communication. Bak kodene og prosjektene sitter en arbeidsom gjeng på kontoret i Oslo sentrum med ambisjoner for brukervennlighet og teknologi.

 
 
 
Jonas Havord  Daglig leder jonas.havord@newgencom.com

Jonas Havord
Daglig leder
jonas.havord@newgencom.com

 
Ivar Jørstad  Teknisk sjef ivar.jorstad@newgencom.com

Ivar Jørstad
Teknisk sjef
ivar.jorstad@newgencom.com

 
Bernt Øvern  Salgssjef bernt.overn@newgencom.com

Bernt Øvern
Salgssjef
bernt.overn@newgencom.com

Hallvard Orthe  Key Account Manager hallvard.orthe@newgencom.com

Hallvard Orthe
Key Account Manager
hallvard.orthe@newgencom.com

Hedda Farberg  Customer Success Manager hedda.fagberg@newgencom.com

Hedda Farberg
Customer Success Manager
hedda.fagberg@newgencom.com

Magnus Åsrud  Systemutvikler magnus.asrud@newgencom.com

Magnus Åsrud
Systemutvikler
magnus.asrud@newgencom.com

Vegard Gjuvsland  Seniorutvikler vegard.gjuvsland@newgencom.com

Vegard Gjuvsland
Seniorutvikler
vegard.gjuvsland@newgencom.com

Kim Nhi Nhu Le  Systemutvikler kimnhi.le@newgencom.com

Kim Nhi Nhu Le
Systemutvikler
kimnhi.le@newgencom.com

Vegard Itland  Systemutvikler vegard.itland@newgencom.com

Vegard Itland
Systemutvikler
vegard.itland@newgencom.com

Iselin Gjestland  Teknisk support iselin.gjestland@newgencom.com

Iselin Gjestland
Teknisk support
iselin.gjestland@newgencom.com

Thanh Thao Thi Tran  Interaksjonsdesigner (deltid) thao.tran@newgencom.com

Thanh Thao Thi Tran
Interaksjonsdesigner (deltid)
thao.tran@newgencom.com

 
Kamil Lipski  Systemutvikler (deltid) kamil.lipski@newgencom.com

Kamil Lipski
Systemutvikler (deltid)
kamil.lipski@newgencom.com

 
Michael Gundersen  Systemutvikler (deltid) michael.gundersen@newgencom.com

Michael Gundersen
Systemutvikler (deltid)
michael.gundersen@newgencom.com

 
 
 
Stella  Maskot

Stella
Maskot