NEW
GENERATION
COMMUNICATION

New Generation Communication tilbyr kundene IT-løsninger som er enkle å bruke, tidsbesparende, tilgjengelige og kostnadseffektive. 

Et SaaS selskap i sterk vekst, som leverer drifts- og vedlikeholdssystemer til eiendomsbransjen. Systemet brukes i over 30.000 bygg.

Vi har fokus på tilstedeværelse for våre kunder, og fører kontinuerlig tett dialog for å sikre at våre produkter løser og forenkler reelle utfordringer og arbeidsoppgaver våre kunder har.

Mange av våre kunder er også med på å videreutvikle produktene, og slik sikrer vi at produktene hele tiden skaper større verdi for alle våre kunder.

New Generation Communication AS ble stiftet i 2006. Vi har hele tiden hatt fokus på gode og brukervennlige løsninger, og hvordan dette kan gjøre hverdagen enklere for bygningseiere i både offentlig og privat sektor.

NEW
GENERATION
COMMUNICATION


New Generation Communication tilbyr kundene IT-løsninger som er enkle å bruke, tidsbesparende, tilgjengelige og kostnadseffektive. 

Vi leverer i dag løsninger til over 130 norske kommuner og etater.

Vi har fokus på tilstedeværelse for våre kunder, og fører kontinuerlig tett dialog for å sikre at våre produkter løser og forenkler reelle utfordringer og arbeidsoppgaver våre kunder har.

Mange av våre kunder er også med på å videreutvikle produktene, og slik sikrer vi at produktene hele tiden skaper større verdi for alle våre kunder.

New Generation Communication AS ble stiftet i 2006. Vi har hele tiden hatt fokus på anvendelsen av mobile løsninger og Apps, og spesielt hvordan disse kan gjøre hverdagen enklere for ansatte i det offentlige og private bedrifter.

Produkter

IK-bygg

  • Internkontrollsystem for bygningseiere
  • Oppdatert sjekkliste på HMS-krav
  • Lenker til lover og forskrifter
  • Instrukser til kontrolloppgaver
  • Tilstandsregistrering (NS 3424)
  • Tilstandsrapportering
Les mer

IK-bygg tilleggsmodul

  • App for mobil/nettbrett
  • Rutiner for varsling via SMS og E-post
  • Forenklet skjema for brukere
  • Egne spørsmål
Les mer

FDV-bygg

  • Arbeidsordrer og rutiner
  • Digital brannbok
  • Vedlikeholdsplan/tiltaksplan
  • Arkiv for FDV-dokumentasjon
  • Renhold
  • Utleie
Les mer

BilAppen

  • For offentlige og private foretak med egne kjøretøy
  • Få tilbakemelding om skader, feil og mangler
  • Foreta en umiddelbar vurdering av skade
  • Alt om bruk, tilstand og kjørelengde samlet digitalt, ett sted!
Les mer

Ansatte

Daglig leder
Jonas Havord, MSc
Tel.: (+47) 40 20 36 26
jonas@newgencom.com

Teknisk ansvarlig
Ivar Jørstad, Ph.D.
Tel.: (+47) 93 03 95 94
ivar@newgencom.com

Senior systemutvikler
Vegard Gjuvsland
vegard@newgencom.com

Systemutvikler
Magnus Åsrud
magnus@newgencom.com

Salgssjef
Bernt Øvern
Tel.: (+47) 41 90 87 60
bernt@newgencom.com

Key Account Manager
Hallvard Orthe
Tel.: (+47) 980 94 654
hallvard@newgencom.com

Administrasjon
Kjersti Mæhlum-Lier
kjersti@newgencom.com

Systemutvikler
Kim Nhi Nhu Le
kim@newgencom.com

Koordinator (deltid)
Thanh Thao Thi Tran
thao@newgencom.com

Systemutvikler (deltid)
Michael Gundersen
michael@newgencom.com